Naprawa samochodów ciężarowych

wykrywanie usterek i awarii

Nasz warsztat wyposażony jest w urządzenia diagnostyczne marki TEXA, pozwalające na sprawne i szybkie uzyskanie wszelkich danych umożliwiających wykrycie oraz usunięcie usterek pojazdów mechanicznych. Posiadany przez nas sprzęt umożliwia wykonywanie testów autodiagnostycznych, odczytywanie i kasowanie błędów systemowych, odczytywanie kompletnych parametrów systemu i stanu aktywacji poszczególnych układów, kontrolę ich sprawności oraz regulację i konfigurację poszczególnych systemów elektronicznych samochodów ciężarowych, autobusów, naczep oraz innego rodzaju pojazdów ciężkich. Czynności diagnostyczne wykonują doświadczeni pracownicy, posiadający wieloletni staż w wykrywaniu oraz usuwaniu awarii i usterek pojazdów. Posiadane przez nas urządzenia pozwalają na przeprowadzenie testów diagnostycznych większości dostępnych na rynku samochodów.

Systemy diagnostyczne TEXA


Powstała ponad 25 lat temu włoska firma TEXA jest jednym ze światowych liderów i potentatów w projektowaniu oraz opracowywaniu urządzeń diagnostycznych z przeznaczeniem do wykorzystania w stacjach obsługi pojazdów oraz warsztatach samochodowych. Produkowane przez nią urządzenia dystrybuowane są do serwisów zlokalizowanych na całym świecie, specjalizujących się zarówno w naprawie pojazdów ciężarowych, jak i samochodów osobowych, motocykli, a także maszyn rolniczych i sprzętu budowlanego.

Kompleksowa diagnostyka


Korzystając z urządzeń marki TEXA wykonujemy rozszerzoną diagnostykę pojazdów ciężarowych. Odczytujemy i kasujemy błędy wraz z wydrukiem raportu diagnostycznego, analizujemy statyczne i dynamiczne wartości diagnostyczne. Wykonywana przez nas diagnostyka komputerowa pozwala na przyspieszenie procesów wykrywania i naprawy usterek, a także minimalizuje ich koszty dzięki uniknięciu szeregu czynności sprawdzających poszczególne układy i systemy w obrębie pojazdów.

Wykwalifikowany personel


Zatrudniamy wykwalifikowany personel – mechaników i diagnostów z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą z zakresu naprawy pojazdów. Nasi pracownicy mogą pochwalić się certyfikatami potwierdzającymi udział w szkoleniach z obsługi urządzeń diagnostycznych TEXA, a także ukończenie kursów i szkoleń organizowanych przez takie podmioty jak Knorr-Bremse, WABCO czy BPW. Dbamy o to, aby każda z zatrudnianych przez nas osób systematycznie podnosiła swoje kwalifikacje i umiejętności.