Zabudowa ciągników pod autotransportery / przekładki

kompleksowa usługa zabudowy pojazdów

Oferujemy kompleksowe usługi związane z zabudową ciągników pod autotransportery – naczepy przeznaczone do transportu drogowego pojazdów osobowych i dostawczych. Zabudowa odbywa się w oparciu o sprawdzone rozwiązania modułowe lub indywidualnie opracowywany projekt, w zależności od oczekiwań oraz możliwości technicznych. Prace powierzone naszej firmie wykonywane są przez zespół ekspertów – pracowników z wieloletnim stażem pracy i doświadczeniem pozwalającym na sprawne wykonywanie wszystkich usług serwisowych i montażowych. Wykonujemy usługi związane z adaptacją podwozi większości producentów ciągników siodłowych i naczep do prac z systemami modułowymi wiodących producentów autotransporterów – LOHR, Rolfo i Kässbohrer, a także wielu innych marek. Zakresem wykonywanych prac objęte są zarówno prace związane z dolnym, jak i górnym pokładem poszczególnych modeli naczep i autotransporterów.

Modyfikacje ciągników


Świadczymy usługi związane z przystosowaniem ciągników siodłowych do wykorzystania gotowych naczep – autotransporterów oraz ich zabudowy modułami czołowych producentów i dostawców rozwiązań technicznych. Obsługujemy autotransportery przeznaczone do przewozu samochodów osobowych, samochodów dostawczych oraz maszyn specjalnych (budowlanych, rolniczych itp.), oferując ich dostosowanie do pracy z ciągnikiem oraz prace modernizacyjne.

Zabudowa modułowa


Zabudowy i przyczepy wiodących na rynku producentów umożliwiają ich wszechstronne wykorzystanie oraz przystosowanie do wymagań poszczególnych użytkowników. Dzięki systemom modułowej zabudowy możliwe jest dokonanie modyfikacji standardowych konfiguracji załadunku celem dopasowania autotransporterów do warunków, w jakich będą wykorzystywane w codziennej pracy.

Szczegółowa oferta i wycena


Celem uzyskania szczegółowych informacji na temat świadczonych usług, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. Postaramy się wyjaśnić wszystkie mogące pojawić się wątpliwości, przedstawić możliwe warianty zabudowy, a także wstępną wycenę proponowanych prac i modyfikacji. Z uwagi na konieczność wzięcia pod uwagę wielu wypadkowych i czynników, nie jest możliwe przygotowanie jednolitej, standardowej oferty, odpowiadającej oczekiwaniom wszystkich Klientów.