Mobilny serwis TIR

całodobowa pomoc kierowcom

Pomagamy kierowcom pojazdów ciężarowych i autotransporterów, świadcząc na ich rzecz kompleksowy usługi mobilnego serwisu samochodowego. W szybkim czasie dojeżdżamy na miejsce awarii, starając się niezwłocznie dokonać diagnozy oraz naprawy ciągnika lub naczepy. Do wskazanej przez Klienta lokalizacji przyjeżdżamy z niezbędnym sprzętem diagnostycznym oraz narzędziami, pomagając mu ruszyć bez przeszkód w dalszą trasę. Zdajemy sobie sprawę, z jaką odpowiedzialnością wiąże się praca kierowcy samochodu ciężarowego. Każda awaria na trasie wywoływać może niekorzystne skutki w postaci niedostarczenia towaru w umówionym czasie oraz płynących z tego konsekwencji finansowych.

Nasz mobilny serwis TIR dojeżdża w każde, wskazane przez potrzebującego miejsce. Dzięki zebranemu wcześniej, telefonicznemu wywiadowi nasi pracownicy dysponują niezbędnymi częściami zamiennymi oraz są przygotowani sprzętowo do usunięcia przewidywanych usterek.

Konsultacja telefoniczna


Aby umożliwić nam wstępne wykrycie przyczyn awarii, podczas rozmowy telefonicznej zbieramy od kierowcy komplety wywiad, pozwalający postawić wstępną diagnozę. Będziemy Cię pytać o markę i model ciągnika oraz naczepy, lokalizację pojazdu, a także dalsze dane umożliwiające nam dobór odpowiednich narzędzi serwisowych oraz identyfikację części zamiennych. Im więcej danych uda nam się uzyskać na tym etapie, tym sprawniej i szybciej pomożemy w usunięciu awarii oraz naprawie samochodu ciężarowego.

Na jakim obszarze działamy?


Nasz mobilny serwis TIR dojeżdża w każde, wskazane przez kierowcę w rozmowie telefonicznej miejsce położone na terenie kraju. Nie ma dla nas znaczenia odległość, w jakiej znajduje się pojazd od miejsca, w którym w danej chwili zlokalizowany jest samochód serwisowy. Przyjazd zespołu serwisowego następuje w najszybszym możliwym czasie – po to, aby umożliwić kierowcy możliwość bezproblemowej kontynuacji podróży oraz dowiezienia ładunku lub dotarcia do wyznaczonego miejsca docelowego.

Godziny pracy mobilnego serwisu


Świadczymy usługi mobilnego serwisu pojazdów ciężarowych całodobowo – 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niezależnie więc od tego, kiedy przydarzy się awaria lub niespodziewane zdarzenie drogowe, możesz liczyć na nasze pełne wsparcie i pomoc. Działamy także w każdą niedzielę, w każde święto oraz dzień wolny od pracy. Nie ma dla nas znaczenia, czy do awarii będziemy musieli dojechać w trakcie dnia, czy też w godzinach nocnych.