Myjnia TIR

myjnia samochodów ciężarowych

Poza czynnościami związanymi bezpośrednio z naprawą, serwisem oraz zabudową pojazdów ciężarowych, autotransporterów i naczep, oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi mycia ciągników siodłowych, zestawów ciężarowych (solo i z przyczepą), mycia autobusów i minibusów, a także mycia drogowych pojazdów specjalnych. Stanowisko przeznaczone do mycia pojazdów odpowiada wymiarami nawet najdłuższym zestawom ciężarowym, a wyposażone jest w specjalistyczny sprzęt umożliwiający sprawne, szybkie, a zarazem dokładnie umycie samochodu oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń w postaci smarów i ciężkich zabrudzeń. Wykonujemy ponadto prace związane z czyszczeniem wnętrz pojazdów oraz tapicerek. Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie mycia pojazdów wielkogabarytowych.

Myjnia samochodów ciężarowych


Dysponujemy nowoczesnym stanowiskiem przeznaczonym do mycia i dezynfekcji pojazdów ciężarowych. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi mycie kabiny pojazdu, mycie skrzyni ładunkowej, a także czyszczenie części mechanicznych samochodów ciężarowych. Wykorzystujemy wysokiej jakości środki chemiczne i czyszczące, dzięki czemu możliwe jest usunięcie nawet najbardziej trwałych zabrudzeń i zanieczyszczeń na karoseriach pojazdów.

Czyszczenie wnętrz


Poza myciem samochodu z zewnętrz oferujemy ponadto kompleksowe usługi związane z czyszczeniem wnętrz kabin pojazdów (ciągników siodłowych). Obejmują one pranie i czyszczenie tapicerek, mycie oraz dezynfekcję pozostałych elementów wnętrza pojazdu, a także suszenie wnętrza przed oddaniem pojazdu jego użytkownikowi. Wykorzystujemy sprawdzone i rekomendowane przez ekspertów produkty przeznaczone do pielęgnacji i czyszczenia wnętrz.

Pzygotowanie do malowania


Przed przystąpieniem do właściwych prac remontowych i renowacyjnych, odpowiednio przygotowujemy ciągniki oraz naczepy poprzez dokładne czyszczenie karoserii oraz wszystkich elementów pojazdów, które podlegać będą piaskowaniu i malowaniu. Odpowiednie przygotowanie powierzchni pokrywanych następnie farbą wydłuża ich żywotność oraz zapobiega powstawaniu na ich powierzchni nierówności i defektów estetycznych.