Serwis autotransporterów

kompleksowe usługi serwisowe

Oferta Global Service obejmuje kompleksowe usługi związane z serwisem autotransporterów i naczep przeznaczonych do drogowego transportu pojazdów. Dysponujemy profesjonalnym warsztatem z zapleczem technicznym, wyposażonym we wszystkie niezbędne narzędzia diagnostyczne i naprawcze. Prace serwisowe realizujemy równolegle na 6 stanowiskach naprawczych, co pozwala nam szybko i sprawnie przeprowadzić niezbędne czynności serwisowe oraz ograniczyć do minimum czas przestojowy. Nasz zespół tworzy grupa doświadczonych i kompetentnych mechaników i diagnostów, posiadających wieloletnie doświadczenie w obsłudze i naprawach autotransporterów różnych producentów. Wszystkie prace serwisowe prowadzone są zgodnie z procedurami ustanowionymi przez przedstawicieli poszczególnych marek. Dysponujemy ponadto szeroką ofertą części zamiennych, które w większości dostępne są na miejscu lub z krótkim czasem oczekiwania.

Autotransportery LOHR


Jako autoryzowane centrum serwisowe producenta autotransporterów LOHR jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższej jakości usługi, wykonywane zgodnie z zaleceniami i standardami technicznymi. Grupa LOHR jest światowym liderem produkcji i dystrybucji autotransporterów samochodów osobowych i dostawczych oraz sprzętu przeznaczonego do zabudowy ciągników na cele przewozu towarów.

Autotransportery Rolfo


Mająca ponad 130-letnią tradycję, włoska marka Rolfo specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji wysokiej jakości autotransporterów przeznaczonych do transportu pojazdów osobowych oraz samochodów pół- i ciężarowych. Jesteśmy autoryzowanym punktem prowadzącym serwis pojazdów tego producenta, ze szczególnym uwzględnieniem najpopularniejszych modeli naczep z serii Ego, Pegasus, Auriga i Venus.

Autotransportery Kässbohrer


Prowadzimy autoryzowany serwis oraz naprawę autotransporterów otwartych i zamkniętych marki Kässbohrer – czwartego co do wielkości europejskiego producenta naczep i przyczep samochodowych. Wykonujemy szeroki zakres czynności serwisowych, przeprowadzanych zgodnie z zaleceniami i instrukcjami producenta. Posiadamy też szeroką ofertę części zamiennych przeznaczonych dla poszczególnych modeli naczep tego producenta.