Serwis Kässbohrer

autoryzowany punkt serwisowy

Działalność naszej firmy od wielu lat koncentruje się na naprawie samochodów ciężarowych różnych marek i producentów. Zebrane przez ten czas doświadczenie, w połączeniu z umiejętnościami oraz fachową wiedzą naszych pracowników, pozwala nam świadczyć najwyższej jakości usługi. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem serwisowym i diagnostycznym, pochodzącym od renomowanych producentów, który dedykowany jest dla konkretnych modeli samochodów ciężarowych. Umożliwia to przeprowadzenie pełnej i kompleksowej diagnostyki pojazdu oraz pozwala trafnie wytypować i usunąć każdą usterkę.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą między innymi:

Marka Kässbohrer


Niemiecka firma Kässbohrer Fahrzeugwerke GmbH sięga korzeniami aż do 1893 roku, kiedy to jej założyciel - Karl Kässbohrer założył pierwszą fabrykę pojazdów w miejscowości Ulm. Od tego czasu, pomimo wielu zmian dokonujących się w przemyśle samochodowym, stworzona przez niego marka rozwijała się, ukierunkowując się na działalność związaną z produkcją i dystrybucją różnego rodzaju naczep do ciągników siodłowych.

Przeglądy i naprawy gwarancyjne


W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą przeglądy i naprawy wykonywane w ramach gwarancji udzielanej przez producenta naczep Kässbohrer. Wykonujemy ponadto wszelkiego rodzaju prace naprawcze, przeglądy oraz naprawy nieobjęte zakresem gwarancji, a także naprawy powypadkowe oraz prace związane z zabudową i przystosowywaniem ciągników do pracy z naczepami i autotransporterami tej marki.

Serwis autotransporterów i naczep


Prace serwisowe wykonywane są na siedmiu stanowiskach roboczych, wyposażonych we wszystkie niezbędne urządzenia i narzędzia. Nasz zespół tworzą doświadczeni mechanicy i diagności, doskonale radzący sobie z każdą usterką i awarią pojazdów. Starając się sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów, wciąż poszerzamy swoją wiedzę techniczną i diagnostyczną, gwarantując najwyższą jakość świadczonych usług oraz pełną zgodność wykonywanych prac z zaleceniami i instrukcjami producenta.