Warsztat samochodów ciężarowych

prace serwisowe i naprawcze

Wykonujemy pełen zakres prac serwisowych i naprawczych pojazdów ciężarowych, naczep samochodowych, autotransporterów oraz innego rodzaju specjalnych pojazdów drogowych. Dysponujemy sześcioma niezależnymi stanowiskami naprawy samochodów ciężarowych, co umożliwia nam sprawne i szybkie wykonywanie powierzonych prac, bez kolejek oraz czekania na dogodny termin naprawy. Nasz zespół tworzy grupa rzetelnych i sumiennych mechaników i diagnostów, posiadających szeroką wiedzę techniczną oraz wieloletnie doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych różnych marek i producentów. Prowadzony przez nas warsztat pojazdów ciężarowych wyposażony jest w kompletny i nowoczesny sprzęt diagnostyczny i naprawczy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zdiagnozować i usunąć w krótkim czasie w zasadzie każdą awarię, usterkę lub uszkodzenie pojazdu.

Kompleksowe usługi serwisowe


Wieloletnie doświadczenie w obsłudze i naprawie pojazdów ciężarowych i autotransporterów (LOHR, Kassbohrer, Rolfo i inne) pozwala nam zaoferować pełen zakres usług serwisowych, wykonywanych przez wykwalifikowany personel przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Wszystkie powierzone nam prace wykonujemy na kompletnie wyposażonych stanowiskach naprawczych, w pełnej zgodności z instrukcjami oraz zaleceniami producentów poszczególnych marek pojazdów, naczep i autotransporterów.

Mobilny serwis TIR


Poza usługami o charakterze stacjonarnym pomagamy wszystkim kierowcom, którym przydarzyła się awaria, wypadek lub inne zdarzenie drogowe w trakcie wykonywania przewozu lub przejazdu drogowego. Świadczymy całodobowe usługi serwisowe na terenie całego kraju. Już przy zgłoszeniu zapotrzebowania na pomoc staramy się uzyskać jak najwięcej informacji na temat usterki, zabierając z sobą wszelkie potrzebne części zamienne i narzędzia serwisowe.

Dystrybucja części zamiennych


W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę części zamiennych przeznaczonych do pojazdów poszczególnych samochodów ciężarowych, naczep i autotransporterów. Pozwala nam to na zminimalizowanie do minimum czasu technologicznego naprawy oraz możliwie najszybszą naprawę i zakończenie przestoju pojazdu. Prowadzimy ponadto sprzedaż detaliczną części zamiennych – o szczegóły prosimy pytać drogą telefoniczną lub e-mail.