Remonty autotransporterów

renowacje, piaskowanie i malowanie

Oferujemy naszym klientom usługi polegające na wykonaniu profesjonalnych prac remontowych autotransporterów (samochodów oraz zabudów przeznaczonych do transportu drogowego pojazdów) wraz z piaskowaniem i malowaniem pojazdów większości marek i producentów. Zakres świadczonych przez nas czynności obejmuje związane z remontami i modernizacją pokładu górnego, pokładu dolnego, a także pokładu nadkabinowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracach remontowych i serwisowych zabudów, dzięki czemu możemy zapewnić wysoką jakość świadczonych usług oraz pełne zadowolenie z efektów współpracy. Dysponujemy personelem oraz sprzętem serwisowym, który w ramach prowadzonych renowacji umożliwia zmianę koloru naczep na dowolnie wybrany przez Klienta. Sprawność i terminowość wykonywanych przez nas prac wspomaga wysoka dostępność części zamiennych wszystkich wiodących producentów.

Renowacje autotransporterów


Przed przystąpieniem do prac uzgadniamy z Klientem ich zakres, wskazując na elementy konstrukcyjne oraz części eksploatacyjne, które wymagają remontu. Prowadzimy fachowe doradztwo w zakresie remontów autotransporterów, starając się znaleźć rozwiązania techniczne i funkcjonalne najbardziej odpowiadające oczekiwaniom Klienta. Wszystkie prace wykonujemy w sposób profesjonalny i fachowy, co gwarantuje pełne zadowolenie ze świadczonych przez nas usług.

Piaskowanie i malowanie


W ramach przeprowadzanych remontów i renowacji autotransporterów dajemy naszym Klientom możliwość przemalowania pojazdu na wybrany przez nich kolor. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do piaskowania, lakierowania, a także konserwacji oraz renowacji powłok karoserii. Cały proces odbywa się w bezpiecznych warunkach pracy, przy wykorzystaniu technologii i surowców przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Remonty Lohr, Kässbohrer, Rolfo


Jako autoryzowany serwis wymienionych marek możemy zagwarantować najwyższą jakość przeprowadzonych prac oraz pełną ich zgodność ze specyfikacją oraz zaleceniami konstrukcyjnymi i technicznymi poszczególnych dostawców pojazdów. Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym zespołem mechaników i specjalistów, którzy zapewniają gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług oraz spełniania wszelkich norm technicznych i bezpieczeństwa.