Naprawa samochodów ciężarowych

Kompleksowa obsługa i serwis pojazdów

Działalność naszej firmy od wielu lat koncentruje się na naprawie samochodów ciężarowych różnych marek i producentów. Zebrane przez ten czas doświadczenie, w połączeniu z umiejętnościami oraz fachową wiedzą naszych pracowników, pozwala nam świadczyć najwyższej jakości usługi. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem serwisowym i diagnostycznym, pochodzącym od renomowanych producentów, który dedykowany jest dla konkretnych modeli samochodów ciężarowych. Umożliwia to przeprowadzenie pełnej i kompleksowej diagnostyki pojazdu oraz pozwala trafnie wytypować i usunąć każdą usterkę.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą między innymi:

Elektromechanika samochodów ciężarowych


Posiadamy wiedzę i doświadczenie umożliwiające trafne i szybkie ustalenie przyczyn awarii pojazdu. Naprawiamy silniki elektrycznych dmuchaw i wentylatorów, mechanizmy podnoszenia szyb, a także instalacje elektryczne i oświetlenie pojazdu. Wykonujemy pełne instalacje audio i CB oraz usuwamy usterki w już istniejących układach dźwiękowych i komunikacyjnych.

Hydraulika siłowa i pneumatyka


Wykonujemy kompleksowe remonty i naprawy układów hydraulicznych, poczynając od prostych prac związanych z wymianą uszczelniaczy lub usunięciem przecieków, poprzez ich kompleksową regenerację, kończąc na skomplikowanych naprawach siłowników hydraulicznych. Świadczymy także usługi z zakresu naprawy układów pneumatycznych oraz ich poszczególnych elementów. Dysponujemy dostępem do szerokiego asortymentu części zamiennych, dzięki czemu powierzone nam naprawy jesteśmy w stanie wykonać sprawnie i w szybkim czasie.

Wulkanizacja i geometria kół


Naprawiamy na miejscu uszkodzone opony i koła. Oferujemy sprawny i szybki demontaż opon, montaż, wyważanie oraz geometrię kół. W stałej ofercie posiadamy opony przeznaczone do samochodów ciężarowych marki Michelin i Dunlop, dostępne w najpopularniejszych rozmiarach (295/60/22,5; 315/60/22,5; 245/70/17,5). Profesjonalny sprzęt służący ustawianiu geometrii opon pozwala nam w krótkim czasie (do 10 minut) poprawić zbieżność opon, zmniejszając ich zużycie oraz siłę tarcia, mającą wpływ na parametry zużycia paliwa.